Křesťanská základní škola
Nativity

Pedagogický sbor v Dolním Podluží

Tak jako každý rok si i letos vyhradil pedagogický sbor několik dní, na konci školního roku, ke společné sebereflexi.

V pondělí jsme se kolem poledního začali sjíždět do místní chalupy Lelkovna, kde jsme strávili následující tři dny. Odpolední program měl volný nádech. Všichni jsme si povídali o rozličných tématech a řešili věci, na které není v hektickém školním roce prostor. O báječnou atmosféru se postaral pan učitel, který zpíval a hrál na kytaru s ostatními kolegy u plápolajícího táboráku.

V úterý ráno jsme po vydatné snídani zasedli ke stolu a začali hovořit o tom, co bychom mohli v následujícím školním roce vylepšit či upravit. Po hodinové poradě jsme si nasadili batohy na záda a šlo se na výlet. Našim cílem byla rozhledna Jedlová, kde jsme lehce poobědvali a dolů jsme si to šinuli na zapůjčených koloběžkách. Cesta byla místy prudká, ale ani to nám nezabránilo k lehkým závodům. :)))

Po dojezdu jsme se občerstvili v adrenalinovém parku a pomalou chůzí došli zpět, do našeho ubytování. V podvečer nás čekala druhá porada, kde se probralo co se v tomto školním roce povedlo, co se osvědčilo a u čeho vytrvat.

Večer se nesl ve znamení grilování a báječné zábavy okořeněné hrou na kytaru a zpěvem.

Následující den jsme se nasnídali, uklidili pronajaté obydlí a rozloučili se s přáním krásného léta … a to ostatně přejeme i Vám všem.

V září se těšíme na shledání.

Sdílet příspěvek: