Křesťanská základní škola
Nativity

Krabice od bot

Vážení rodiče a žáci,

již několik let se s radostí připojujeme k charitativní akci, která nese název “Krabiceodbot”. 

Nynější 13. ročník této největší charitativní sbírky dárků v ČR pro děti ohrožené chudobou bude probíhat od 20. 11. – 5. 12. 2023.

Rádi bychom Vás pozvali spolu s námi k vykouzlení několika úsměvů na dětské tváři, když pod vánočním stromečkem objeví dárek, určený právě jemu.

Vaše děti budou ve středu obeznámeny s tím, jakou formou se mohou do této charitativní akce zapojit. Dovolím si tedy i Vás informovat o možnosti podpory této akce. 

Žáci mohou doma samostatně nebo s Vaším přičiněním vytvořit dárkovou krabici odbot sami, případně mohou přinést věci potřebné k vytvoření a zabalení krabice (balicí papír, krabici odbot, pentli) přímo do školy. Další možností je přinést drobné dárky (svíčka, deodorant, šampon, knihu, která již byla přečtena a udělá radost někomu jinému, pastelky, chrastítko, pěna na holení …), které pak společně ve škole krásně vánočně zabalíme.Jestliže se rozhodnete krabici od bot vytvořit doma sami je důležité na krabici napsat, pro koho je dárek určen (např. děti 3-4 roky, děti 7-8 let, holky 11-12 let, kluci 13-14 let ..).  Organizátoři akce velmi prosí o to, aby se na krabice nelepily žádné ozdobné prvky, protože se při transportu mohou uvolnit a znehodnotit případně jiný dárek.

S úctou

Petra Bumbová

Sdílet příspěvek: