Aktuality‎ > ‎

Dirigent popsal dojmy hudebníků z nedělního koncertu

přidáno: 22. 10. 2012 8:16, autor: Jindřich Strejček   [ aktualizováno 23. 10. 2012 5:57 ]
Vít Kofroň, spolupracovník naší školy, který zprostředkovával komunikaci s vedením orchestru SBO, a který také před koncertem realizoval rozhovor s jeho dirigentem, obdržel dnes ráno email. Poslal jej Lutz Jurisch jménem všech mladých hudebníků, kteří nás v neděli obohatili mimořádným hudebním zážitkem. 

"Vážený pane Kofroni, vážené dámy a pánové ze školy Nativity, milé žákyně a žáci,

 

 náš společný koncert je teď již minulostí. Dokázali jsme splnit vaše očekávání? Doufáme, že ano. Za nás mohu říci, že jsme si muzicírování pro vás užili.

 

Prostory zámku, úžasné publikum a vaše pohostinnost nám velmi lahodily!

 

Naprostou špičkou bylo pro hudebnice a hudebníky občerstvení! Všichni hudebníci a hudebnice o tom budou ještě hodně dlouho vyprávět. Máme téměř špatné svědomí, že jste nakonec zaplatili víc peněz, než jste dostali. Doufám, že tomu tak není!?!?

 

Úžasná myšlenka s „andělským kamenem“ byla velmi dojemná. Květiny také nejsou žádná samozřejmost. Za všechno opravdu srdečně děkujeme. Cítíme se velmi poctěni.

 

Přejeme vám a všem vašim žákyním a žákům pěkný čas a těšíme se případně na shledanou. Že byste třeba měli velkou školní oslavu a my mohli mít koncert na školním dvoře?  

 

Se srdečnými pozdravy

jménem celého orchestru

 

Lutz Jurisch"Comments