Aktuality


Třídní den 7.A.

přidáno: , autor: Petra Bumbová   [ aktualizováno ]

 Letošní první třídní den našich sedmáků se uskutečnil na Mariánské louce, která poskytuje velkorysý prostor pro sportovní aktivity. 
Hrály se rozličné hry, uspořádal se bohatý piknik a milým zpestřením byli i zvířecí mazlíčci některých žáků. Počasí přálo plnými doušky a tak se vydařilo vše na jedničku.

Výuka za zahradě.

přidáno: , autor: Petra Bumbová

 Mohlo by se zdát, že nás koronavirové restrikce velmi omezují, roušky, dezinfekce, atd., ale i v této nelehké době se musí hledat pozitiva. Vzhledem ke komornímu počtu našich žáků ve třídě se osvědčila výuka na školní zahradě. Učení venku pod stromem se stalo příjemným zpestřením nejen pro žáky, ale i pro pedagogický sbor.

Grilování 8.A.

přidáno: , autor: Petra Bumbová   [ aktualizováno ]

 Před pár dny proběhl první třídní den osmého ročníku. Jako vždy se uskutečnil v areálu hotelu Palme, kde spolu s žáky byli pozváni i rodiče spolu se sourozenci. Posezení proběhlo v příjemné atmosféře spolu s bohatým občerstvením.
Probraly se plány pro tento školní rok a již máme jasné vize. :)
Děkujeme za přízeň rodičů a za rok se těšíme opět na shledanou.

Nabídka kroužků školního klubu.

přidáno: 1. 9. 2020 3:21, autor: Petra Bumbová

 Vážení rodiče a žáci naší školy, prosím o nahlédnutí do nově sestaveného seznamu kroužků klubu naší školy. V nejbližší době Vám je představím osobně a zodpovím veškeré zvídavé otázky. Letos bude zkušební jen jeden týden (tedy období v kterém si vyzkoušíte nové kroužky) a to od 14.9. do 18.9. Odevzdání přihlášek budu očekávat do 21.9. Přeji pohodový start do nového školního roku 2020/2021.
Petra Bumbová ŠK

Stanování deváťáků.

přidáno: 5. 7. 2020 10:45, autor: Petra Bumbová

 Tento víkend proběhl závěrečný výlet našich deváťáků v malebném prostředí zatopeného lomu v Mikulášovicich. V pátek jsme kolem 18:00 dorazili na “místo činu”. Ve velice krátké době jsme postavili stany a pak hurá na vodní radovánky. Kdo se nekoupal, ten se plavil na pramičce nebo zkoušel štěstí na paddleboardu.🏄‍♀️😂 Poté následovala večeře a povídání u ohně.
V sobotu jsme se vydatně nasnídali a zamířili na místní dominantu, rozhlednu Tanečnice. Cesta byla místy trnitá, ale zpestření slovní kopanou překonal všechny formy trudomyslnosti. 😂😂⚽️ Na vrcholu jsme se posilnili točenou kofolou, smaženým sýrem, utopencem .... prostě českými delikatesami 🥘🥤🍛 a pospíchali zpět do našeho “stanového městečka”, kde proběhlo velké koupání, večeře a hraní her do večerních hodin.🌗🌙🌟
Ráno jsme složili stany, posnídali, poklidili a hurá na vlak.
Všem deváťákům přejeme krásné prázdniny a věříme v brzké shledání.
Ahoooooooj.☺️🙏


Výsledky přijímacího řízení do 6. ročníku

přidáno: 7. 6. 2020 22:59, autor: Křesťanská základní škola Nativity

 Vážení rodiče a uchazeči, v příloze naleznete výsledky přijímacího řízení do 6. ročníku naší školy.

Galerie výtvorů

přidáno: 29. 5. 2020 8:32, autor: Hana Pupíková   [ aktualizováno 29. 5. 2020 8:40 ]

Milí rodiče a žáci, galerie byla rozšířena o výtvory z projektového dne Kniha, o modely krychle a válce z úkolu z matematiky a o přírodopisné komiksy 6A na téma Blanokřídlí. 
Galerie


Galerie výtvorů

přidáno: 20. 5. 2020 11:21, autor: Hana Pupíková   [ aktualizováno 20. 5. 2020 11:25 ]

Milí rodiče, žáci, galerie výtvorů se rozšířila o práce z projektového dne Voda a Jaro / Válka. Vybrané práce si můžete prohlédnout zde
https://sites.google.com/nativity.cz/galerie/domovsk%C3%A1-str%C3%A1nka


Poděkování.

přidáno: 14. 5. 2020 9:49, autor: Petra Bumbová   [ aktualizováno 14. 5. 2020 9:50 ]

Děkujeme sponzoru naší školy, společnosti Severočeské Doly a.s., díky kterému jsme mohli pořídit nové vstupní dveře do budovy.

Přijímací řízení do šestého ročníku pro rok 2020-21

přidáno: 6. 5. 2020 1:09, autor: Petra Bumbová

 Přijímací řízení se bude konat v prvním červnovém týdnu v malých skupinách za zvýšených hygienických pravidel. Veškeré další informace a podrobnosti dostanou zákonní zástupci přihlášených zájemců e-mailem.

Vedení školy.

1-10 of 250